Jeśli nie masz uprawnień bądź boisz się przewozić sprzęt zadzwoń! My zrobimy to za Ciebie!

 • Przyczepy z plandekami, zdjęcie poglądowe

  Przyczepy 1-osiowe z plandekami

  Mocne przyczepy z opcją kipru. Uchylne, z przednią i tylną burtą otwieraną i demontowalną. Stelaż i plandeka 120 cm nad burtę pozwoli zabezpieczyć przewożone rzeczy nawet w deszczowe dni. Dodatkowo szeroki zakres ładowności i DMC pozwoli je dopasować do prawie każdego typu samochodu.

 • Podnośnik koszowy, zdjęcie poglądowe

  Podnośnik koszowy

  Podnośnik koszowy wykorzystywany jest najczęściej w branży budowlanej, ale można go zobaczyć nie tylko na terenie budowy, ale również w wielu innych miejscach, w których przydadzą się szerokie możliwości podnośników z koszem osobowym. Idealny do prac na wysokościach dla firm budowlanych , dekarskich, blacharskich, świadczących usługi porządkowe oraz dla osób prywatnych. Sprawdzi się również w ogrodzie podczas przycinania drzew czy krzewów.

 • Przyczepa TEMA, zdjęcie poglądowe

  Przyczepa TEMA

  Jest to przyczepa bardzo solidnie wykonana. Dwie osie zapewniają dużą stabilność przewożenia ładunku i jego rozmieszczenia w skrzyni. Zawieszenie oraz wzmocnione burty zapewniają bezpieczny i stabilny transport. Lampy LED są zamontowanie pod tylną burtą. Plandeka ochroni przed uszkodzeniami, wilgocią i błotem.

 • Winda dekarska, zdjęcie poglądowe

  Winda dekarska

  W ruchu drogowym traktowana jest tak, jak zwykła przyczepa samochodowa. Wyposażona jest w hak do zaczepu kulowego, światła, hamulce i inny osprzęt pozwalający na poruszanie się jej po drogach publicznych. Sprzęt zdoła obsłuży tylko jedna osoba! Zdecydowanie sprawniejsza, lżejsza i szybsza praca, zwiększone bezpieczeństwo i higiena pracy na budowie, łatwość montażu oraz transportu na plac budowy, to tylko nieliczne zalety posiadania maszyny na swoim placu. Duży udźwig i zasięg roboczy umożliwi Ci transport narzędzi i materiałów budowlanych.

 • Laweta dwuosiowa, zdjęcie poglądowe

  Laweta dwuosiowa

  Dzięki lekkiej i aluminiowej ramie o podwyższonej wytrzymałości laweta ma większą ładowność od standardowych lawet. Zamontowana wciągarka oraz najazdy usprawnią załadunek pojazdów.

 • Przyczepa dwukonna, zdjęcie poglądowe

  Przyczepa dwukonna

  Jest to przyczepa znanej i cenionej marki Blomert do przewozu 2 koni, bydła, zwierząt.

 • Przyczepa motocyklowa na 2 motory, zdjęcie poglądowe

  Przyczepa motocyklowa na 2 motory

  Przyczepa wyposażona w dwie szyny transportowe z pałąkami do mocowania przedniego koła motocykla oraz rynnę najazdową.